Інструкція до процедури «Щастя для волосся Cronna» - Exc.Boutique
×
RU EN DE FR PL UA

Інструкція до процедури «Щастя для волосся Cronna»

 

Процедуру можна використовувати безпосередньо після фарбування волосся (можна повторювати раз на 2 тижні, у проміжках використовуючи маску пролонгації).

Успіх процедури залежатиме безпосередньо від того, наскільки ретельно ви пропрацюєте пасма волосся під час нанесення компонентів (гребінцем із пластиковими зубчиками), приділіть кожному компоненту 5 хвилин. Обережно розчешіть пасма.

Перед нанесенням компонентів волосся має бути вологим!

Не сушіть волосся рушником, просто приберіть зайву вологу руками! Вода є провідником для компонентів!

Перед процедурою необхідно обов'язково вимити голову шампунем двічі. НЕ сушимо волосся рушником, а лише видаляємо зайву вологу руками.

Компоненти наносяться тільки на волосся, а не на шкіру голови. Від коріння волосся відступаємо 5 см.

Компонент 1:

Містить амінокислоту аргінін, яка проникає в пошкоджені ділянки волосся і зміцнює їх структуру. Аргінін володіє унікальними зміцнюючими та стимулюючими властивостями, покращує живлення волосся та сприяє відновленню по всій довжині.

Компонент наносять на волосся і обробляють ним, відступаючи від коріння 5-8 см.

Увага! Якщо волосся дуже сухе, компонент 1 можна НЕ ЗМИВАТИ, а обробити, витримати і наносити зверху на нього компонент 2.

Якщо стан волосся задовільний, то компонент 1 після прочісування гребінцем з пластиковими зубчиками змиваємо.

Розділити волосся на пасми та опрацьовувати засобом кожну з них.

Нанесення та розподіл 1 компонента займає до 5 хвилин.

Обробити засобом волосся - це означає ретельно і дуже обережно втирати компонент, починаючи від середини голови і доходячи до кінчиків волосся.

Результат залежатиме від того, наскільки щільно засіб проник у структуру волосся, засіб потрібно втирати до тих пір, поки волосся не стане гладким.

Далі обережно розчесати волосся гребінцем із пластиковими зубчиками. В результаті кожна волосина має обволікатися компонентом.

Потім ретельно і повністю змиваємо компонент 1 з волосся.